مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) گلستان:

تاکنون ۶ هزار و ۳۰۰ شغل معادل ۱.۵ برابر تعهد اشتغال پایدار گلستان ایجاد شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: برای ایجاد فرصت‌ شغلی سهمیه امسال این نهاد ویژه مددجویان و دهک‌های اول تا پنجم واجد شرایط ساکن استان چهار هزار شغل بود که تاکنون ۶ هزار و ۳۰۰ شغل معادل ۱.۵ برابر تعهد اشتغال پایدار ایجاد شد.

عیسی بابایی اظهار کرد: هزار و ۲۰۰ پرونده متقاضیان ایجاد فرصت‌ شغلی در حوزه هایی از جمله کشاورزی، خدماتی، دانش بنیان و صنایع دستی به ارزش ۲۰ هزار میلیارد ریال آماده ارایه به بانک‌ها است.

وی در خصوص استفاده از تسهیلات تبصره ۱۸ در راستای ایجاد فرصت شغلی برای جامعه هدف افزود: ۱۱ هزار و ۲۸۸ میلیارد ریال اعتبار از این ابلاغ شده که تاکنون پنج هزار و ۲۳۵ میلیارد ریال آن جذب شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گلستان نیز گفت: ایجاد فرصت‌های شغلی توسط این نهاد با کار کارشناسی و متناسب با نیازهای منطقه در بخش‌های کشاورزی، خدماتی، صنایع دستی و فرش دستباف انجام می‌شود.

مهدی نظری یادآور شد: این نهاد شناسایی مددجویان واجد شرایط، آموزش و مهارت، بازاریایی و نظارت و بازبینی برای طرح های اشتغالزا را به مدت پنج سال در دستور کار دارد.

به گفته وی براساس برآورد صورت گرفته ۳۶ هزار مستعد ایجاد فرصت شغلی تحت پوشش این نهاد در استان شناسایی شدند که برای آنان خدمات و شرایط ایجاد فرصت شغلی فراهم خواهد شد.

کمیته امداد گلستان ۸۲ هزار خانوار با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت را زیرپوشش دارد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13744

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427