رئیس روابط عمومی گاز گلستان تاکید کرد :

بستن شیر اصلی گاز هنگام سفر و یا خروج از منزل به مدت طولانی

سید جلال ابوالقاسمی ریئس روابط عمومی  شرکت گاز استان گلستان  در این رابطه گفت: نیاز است مشترکین عزیز نکات ایمنی و مباحث مطرح شده  را همواره مورد توجه قرار داده تا آسایش و اطمینان خاطر خود و خانواده را فراهم کنند

وی افزود:با عنایت به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم و حجم مسافرت هم استانی های عزیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت ، بنابراین باید دقت شود درصورتی که به منظور مسافرت یا امر دیگری منزل را برای مدت طولانی ترک می کنید حتماً شیرهای وسایل گاز سوز و همچنین شیر اصلی گاز را ببندید.
ابوالقاسمی با اشاره به اینکه بستن شیرگاز قبل از سفر،یکی از مهمترین عوامل پیشگیری از حوادث می باشد افزود:دقت داشته باشید با بستن شیرهای مصرف گاز،خطری منازل مورد نظر را تهدید نخواهد کرد و مشترکین عزیز می توانند با اطمینان خاطر و در کمال آرامش به مسافرت خود ادامه دهند .
وی با بیان اینکه گاز طبیعی مایه آسایش و آرامش هموطنان است تصریح کرد: رعایت نکات ایمنی و توجه به پیامها وتوصیه های شرکت گاز ،ضامن رفاه و آسایش شما بوده و بسیار با اهمیت می باشد ضمن اینکه بی توجهی به آن خطرات ناگواری را بهمراه دارد که غیرقابل جبران است.
ریئس روابط عمومی  شرکت گاز استان گلستان   ضمن آرزوی سالی پر خیرو برکت برای هموطنان عزیز اظهار داشت:لازم است مشترکین گرامی به موارد اشاره شده توجه بیشتری داشته باشند تا انشاء ا…شاهد هیچگونه حادثه ای نباشیم و بتوانند تعطیلات نوروزی را در کنار کانون گرم خانواده بخوبی سپری نمایند.

ابوالقاسمی در خاتمه با تشکر مجدد از همکاری بسیار مطلوب مشترکین عزیز   اظهار داشت:آن دسته از هموطنان عزیزی که قصد سفر  ندارند نیز لازم است نکات ایمنی را رعایت  کرده و توصیه های مرتبط با این موضوع را مورد توجه قرار دهند .

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=9777

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420