مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان:

برگزاری سومین نمایشگاه واحدهای کوچک و متوسط و اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار استان در گلستان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان از برگزاری سومین نمایشگاه واحدهای کوچک و متوسط و اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار استان در محل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی گلستان خبر داد.

به گزارش فرگل نیوز؛ رضا شهمرادی، معرفی توانمندی صنایع کوچک و متوسط استان را از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه برشمرد و اظهار کرد: دعوت از هیأت تجاری خارجی برای بازدید از نمایشگاه و آشنایی با پتانسیل‌های صنعتی استان از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه به شمار می‌رود.

وی برگزاری جلسات مشاوره‌ای با هدف دعوت از مدیران دستگاه‌های اجرایی برای طرح مشکلات از سوی تولیدکنندگان و صنعتگران استان را از برنامه‌های جانبی این رویداد اعلام کرد و افزود: تلاش می‌شود تا با دعوت از مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه تولید امکان نشست‌هایی با صاحبان صنعت میسر شود تا مشکلات این حوزه در کمترین زمان ممکن بررسی و رفع شود.

شهمرادی اضافه کرد: همچنین در این نمایشگاه برنامه ریزی هایی برای برپایی تورهای صنعتی از سایر استان‌ها به گلستان با هدف معرفی توانمندی‌های استان انجام شده است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12613

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427