سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد

برگزاری جشن خودکفایی هشت هزار مددجوی استان خراسان رضوی

جشن خودکفایی هشت هزار مددجوی استان خراسان رضوی با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد.

فرگل زندی به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جشن خودکفایی هشت هزار مددجوی استان خراسان رضوی با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد برگزار شد.

بختیاری در این مراسم برگزاری جشن خودکفایی هشت هزار مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی را اقدامی بزرگ و ارزشمند دانست و گفت: بزرگترین جشن خودکفایی بین استان‌ها از ابتدای سال در خراسان رضوی برگزار شده است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه از ابتدای سال جاری برای ۲۵ هزار مددجوی کمیته امداد و مجریان طرح‌های اشتغال، جشن خودکفایی برگزار شده است، ادامه داد: تا پایان سال جاری برای ۱۰۰ هزار نفر جشن خودکفایی برگزار خواهد شد.

وی با تقدیر از همت و تلاش مددجویان در مسیر خودکفایی و توانمندی، اظهار کرد: این افراد با اراده قوی روی پای خود ایستادند و این اراده قابل تقدیر و مورد تایید آموزه‌های قرآنی است.

وی با تشکر از دستگاه‌های همکار به ویژه بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب صریحا توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات همراه با تکریم مددجویان را مطالبه کرده‌اند و بر این اساس، توانمندسازی در صدر برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد.

بختیاری با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان باید در تمام تصمیمات و برنامه‌های کمیته امداد تبلور داشته باشد، تاکید کرد: خروجی کار کمیته امداد باید با خودکفا شدن خانواده‌های تحت حمایت، همراه باشد.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه امسال هدف‌گذاری ما برگزاری جشن خودکفایی ۱۰۰ هزار مددجو است، تصریح کرد: توانمندسازی مددجویان جزو ماموریت‌های اصلی ماست و از همه دستگاه‌ها در تحقق این مهم، استمداد می‌طلبیم و از مدیران عامل بانک‌ها به عنوان عامل موثر در موفقیت برنامه اشتغال کمیته امداد، می‌خواهیم که ما را یاری کنند.

وی ازود: در جامعه هدف کمیته امداد یک ‌میلیون و ۳۸۴ هزار نفر مستعد اشتغال هستند که اشتغال‌زایی و توانمندسازی، شادی و عزت را به خانواده‌های آنان می‌بخشد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11718

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420