Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

با هدف جلوگیری از صدوربارنامه های غیرواقعی:

با هدف جلوگیری از صدوربارنامه های غیرواقعی:
نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل گلستان تشدید شد
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشدید نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل استان خبرداد و گفت: این اقدام با هدف جلوگیری از صدور بارنامه های غیرواقعی در استان با تشکیل گشت های مشترک و تیم داده کاوی به اجرا درآمده است.
محسن عامریون روز یکشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود: باتوجه به اینکه احصای صحیح و واقعی پیمایش ناوگان رابطه مستقیم با تخصیص واقعی سوخت و رفع زمینه های قاچاق فرآورده های نفتی گازوئیل دارد نظارت برعملکرد شرکت های حمل و نقل تشدید شده است.
وی با بیان اینکه در استان ۸۰ شرکت حمل و نقل کالا فعالیت دارند، ادامه داد: در این طرح موارد احتمالی صدور بارنامه های غیرواقعی شرکت ها با استفاده از تجهیزات هوشمند و سامانه های کنترلی احصا و مصادیق بارنامه های غیرواقعی شناسایی می شود.
عامریون ادامه داد: مرتکبین این نوع تخلف برای برخوردهای قانونی؛ پس از تذکرات شفاهی و تکرار تخلف به کمیسیون های تخصصی رسیدگی شرکت ها(ماده ۱۲)، مالکین ناوگان (ماده ۱۴) و رانندگان (ماده ۱۱) ارجاع خواهند شد.
در ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ روزانه ۱۸۰۰ بارنامه برای حدود ۴۸۱ هزار و ۱۲۲ سفر از مبداء استان در گلستان به اقصی نقاط کشور صادر و بیش از ۵ میلیون تن کالا جابه جا شد.
روابط عمومی

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=10478

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427