مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان

بالغ‌بر ۵۶هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال در گلستان در دست اقدام است

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از در حال اجرا بودن تعداد ۷۹ پروژه سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۵۶هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال خبر داد.

حسن زندی به گزارش پایگاه خبری فرگل نیوز؛ محمدجواد ساوری با تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استان، اظهار کرد: در حال حاضر ۷۹ پروژه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی حوزه گردشگری با سرمایه‎گذاری بالغ‌بر ۵۶هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال در گلستان در دست اقدام است که از این حجم سرمایه‌گذاری، مبلغ ۳۰ هزار میلیارد آن تسهیلات اعطایی و مابقی آورده متقاضیان بخش خصوصی است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان با اشاره به این‌که با اجرا و بهره‎برداری از این پروژه‌ها برای بیش از ۵ هزار نفر اشتغال ایجاد می‎شود، بیان کرد: متوسط پیشرفت فیزیکی این تعداد پروژه که در سطح استان در حال اجراست ۳۰ تا ۹۰ درصد است.

وی یادآور شد: این میزان سرمایه‌گذاری تا سه سال آینده تعداد ۱۹۳۸ اتاق و ۴۳۲۰ تخت به ظرفیت‌های اقامتی و پذیرایی سطح استان می‌افزاید.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11518

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427