اولین جلسه شورای حفاظت درگلستان :

اولین جلسه شورای حفاظت در محل منابع طبیعی و آبخیزداری آزادشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی اولین جلسه شورای حفاظت به ریاست مهندس عجم نوروزی و با حضور فرمانده یگان حفاظت برگزار شد.

رضا عجم نوروزی سرپرست منابع طبیعی شهرستان آزادشهر در این جلسه گفتند: حفظ منابع طبیعی و اجرای طرحهای صیانت از اراضی ملی یک وظیفه ملی است و نیروهای حفاظتی درآن نقش مهمی داشته و باید دراین راستا از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

وی تصریح کرد : باید با کسانی که به صورت غیرقانونی عرصه های منابع طبیعی را تصرف می کنند برابر قانون برخورد شود.

وی تشکیل شورای حفاظت را در راستای حفاظت هرچه بهتر از منابع طبیعی لازم و ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد تا در این جلسات مشکلات حوزه استحفاظی با همفکری مرتفع گردد.

مهندس رجبلو فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آزادشهر گفت: اجرای مصوبات و فعالیت‌های جهادی در امر حفاظت از منابع طبیعی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی انگیزه دادن و آموزش همکاران در راستای حفاظت از منابع طبیعی را مهم برشمرد و افزود: خوشبختانه با همت همه پرسنل، بکارگیری دیده‌بان و سرکشی به جنگل‌ها و مراتع در مناطق بحرانی، توانستیم مشکلات حریق و قاچاق را مدیریت و شاهد کاهش اتفاقات در سطح جنگل‌ها و مراتع باشیم.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13451

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420