فرمانده انتظامی گلستان:

انهدام باند سارقان مسلح در گلستان

فرمانده انتظامی گلستان از انهدام باند سارقان مسلح در گلستان که با استفاده از سلاح سرد و گرم اقدام به تهدید و ضرب و جرح اعضای خانواده ها و سرقت طلاجات می کردند، خبر داد.

سردار سعید دادگر اظهار کرد: بدنبال وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه و خشن در شرق استان و شهرستان گالیکش، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان افزود: طی بررسی ها مشخص شد متهمان با رفتاری خشونت بار وارد منزل شهروندان شده و با استفاده از سلاح سرد و گرم اقدام به تهدید و ضرب و جرح اعضای خانواده ها و سرقت طلاجات کرده اند.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: ماموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات شبانه روزی، موفق شدند هویت سارقان را شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی غافلگیرانه یکی از اعضای این باند خشن را دستگیر کنند.

سردار دادگر خاطرنشان کرد: در ادامه طی تحقیقات تکمیلی پلیس، مخفیگاه دو متهم دیگر نیز شناسایی و در عملیاتی هر دو سارق زمین گیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات مقدماتی به بیش از ۵۰ فقره سرقت در گالیکش و سایر شهرستان های استان اعتراف کردند.

سردار دادگر با اشاره به معرفی سارقان به مراجع قضائی، تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد دستی برای نا امنی و ضربه به شهروندان در جامعه بلند شود و با اینگونه افراد قاطعانه برخورد می کند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12416

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420