استاندار گلستان گفت:

انتخابات ریاست جمهوری یک حماسه دیگری است

استاندار گلستان گفت: انتخابات ریاست جمهوری یک حماسه دیگری است که ذخیره قدرت نرم برای جمهوری اسلامی خواهد بود.

به گزارش فرگل نیوزبه نقل پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، دکتر علی‌محمد زنگانه عصر امروز در جلسه دیدار با دست اندرکاران برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری یک حماسه دیگری است که ذخیره قدرت نرم برای جمهوری اسلامی خواهد بود.
وی ادامه داد: ملاک عملکرد برای ما فرمان مقام معظم رهبری است.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد: الزام به قانون تکلیف همه ما است و موضوع اصل بی طرفی به عنوان مجریان انتخابات یک تکلیف روشن و مشخص است.
زنگانه گفت: به هر نامزدی که شورای نگهبان تایید کند به عنوان افراد صالح نگاه می‌کنیم و انتخاب را به مردم واگذار می‌کنیم.
وی افزود: سیاست ما صرفا تبیین خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهید جمهور است.
استاندار گلستان بیان کرد: تبیین شخصیت این شهید وظیفه هر فردی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
زنگانه بیان کرد: نباید در خدمت به مردم کاستی و تنبلی داشته باشیم  و هیچگونه خدمتی نباید کم یا تعطیل شود و بدون هیچ خللی باید خدمات به مردم تا آخرین ساعات فعالیت این دولت ادامه داشته باشد و در انتخابات نیز مردم هوشیارانه کسی را انتخاب می‌کنند که ادامه دهنده راه شهداء باشند.
وی افزود: هیات‌های بازرسی بر اساس قانون با جدیت به وظایفشان عمل کنند و موارد تخلف را بدون مماشات اعلام و دستگاه‌های مسوول برخورد قاطع بر اساس قانون داشته باشند.
استاندار گلستان تصریح کرد: در همه شهرستان‌ها نهضت سخنرانی راه‌اندازی شود و در این نهضت به بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به صورت جدی پرداخته شود.
زنگانه با بیان اینکه انتخابات اولویت یک همه ما است ، افزود: موضوع مشارکت یکی از اصول برگزاری انتخابات است و باید به این اصل توجه کنیم.
وی گفت: مسئله رقابت، سلامت و امنیت سه اصل دیگری است که در انتخابات گذشته هم رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید داشتند و ما در این انتخابات نیز این اصول را با جدیت مدنظر قرار خواهیم داد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=14243

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427