مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان:

املاک ۵۰ دستگاه اجرایی این استان در سامانه سادا ثبت شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان گفت: املاک ۵۰ دستگاه اجرایی این استان در قالب هشت هزار و ۲۴۱ ملک در سامانه سادا ثبت شده که از این تعداد هفت هزار و ۷۵۸ واحد دارای سند هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا روح‌الله صلبی عصر یکشنبه در نشست خبری اظهار کرد: چهار هزار و ۶۳۶ واحد اداری در استان فاقد سند هستند که دانشگاه علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و نیز ورزش و جوانان بیشترین سهم را در این زمینه دارند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه مولدسازی ۱۲۸ ملک دستگاه‌های مختلف را به سازمان خصوصی‌سازی اعلام کردیم که برای ۱۰۶ ملک مجوز صادر شده و ۱۰۱ ملک نیز در سامانه مولدسازی‌قرار گرفته و ۶۴ ملک در مرحله ارزش افزایی قرار دارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان گفت: در موضوع خصوصی‌سازی استان در شناسایی املاک، بارگذاری در سامانه و صدور مجوز مولدسازی رتبه چهارم را دارد.

صلبی افزود: در معاونت اقتصادی و در بحث سرمایه‌گذاری، ۲۷ هزار و ۴۰۵ فقره درخواست در سامانه صدور مجوزها از مهر ماه سال گذشته تاکنون ثبت شده که ۱۲ هزار و ۸۷۲ فقره مجوز صادر شده است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12335

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420