نماینده وزارت راه و شهرسازی در سفر یک روزه به استان گلستان:

اقدامات قابل توجه گلستان در تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی

نماینده وزارت راه و شهرسازی در سفر یک روزه به استان گلستان ضمن پایش عملکرد این استان در حوزه مسکن اقدامات گلستان را در تامین زمین قابل توجه و اثربخش دانست.
به گزارش فرگل نیوز به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان، تیم پایش وزارت راه و شهرسازی، در سفری یک روزه به استان گلستان عملکرد استان در حوزه ساخت مسکن در بخش های مسکن حمایتی، خودمالک، بافت فرسوده و مسکن روستایی را در جلسه ای بررسی کردند.
مسعودی نماینده وزارت راه و شهرسازی در حاشیه این جلسه گفت: در استان گلستان با توجه به کمبود زمین روش های متنوعی برای تامین زمین صورت گرفته که این اقدام قابل توجه است.
وی افزود: یکی از این روش ها تشکیل روستا شهرها می باشد که با توجه به کسب مجوزهای لازم در استان برای این حوزه، روند انجام کار تسریع می شود.
نماینده وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: این موضوع در تولید مسکن در حوزه شهری نقش بزرگی خواهد داشت.
گفتنی است این جلسه صبح یکشنبه هفت آبان ماه و با حضور ملک مدیرکل راه و شهرسازی و حسینی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان برگزار شد.
در ادامه تیم پایش وزارت راه و شهرسازی از روند ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن در گرگان و آق قلا بازدید کردند.
نماینده وزارت راه و شهرسازی از پروژه های ۱۸۰ و ۲۲۰ واحدی زیتون، ۱۰۲۵ واحدی و زمین قابل اجرای پروژه ۸۸۸ واحدی آسایش، ۴۸۸ واحدی آرامش و اراضی واگذار شده به متقاضیان جوانی جمعیت در گرگان بازدید بعمل آورد.
همچنین نمایندگان وزارت راه و شهرسازی با حضور در شهرستان آق قلا از پروژه ۲۹۲ واحدی خوروش ، اراضی شهرک مسکونی یلمه خندان در این شهر بازدید کردند.
گفتنی است طرح این شهرک در زمینی به متراژ ۷۰۰ هکتار با پیش بینی ۱۸ هزار قطعه در دست اقدام بوده و پس از سیر مراحل قانونی به بافت الحاق می شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13154

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427