مدیرکل آموزش و پرورش گلستان

افتتاح حدود ۲۹ پروژه ورزشی نیمه تمام در گلستان

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از رشد ۵۰ درصدی اعتبارات ورزشی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت : امسال ۲۹ پروژه ورزشی نیمه تمام را تحویل گرفته‌ایم که افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فرگل نیوز، سیدرضا نظری در قرارگاه شهید همدانی اظهار کرد: ۴۱۷ هزار دانش‌آموز گلستانی مهر تحصیلی امسال را در مدارس آغاز می‌کنند و ۲۴ هزار همکار فرهنگی در آموزش و پرورش گلستان امر تعلیم و تربیت را بر عهده دارند.

وی همچنین از زیباسازی ۸۱۰ مدرسه در استان خبر داد و گفت : این مدارس در طرح شهید عجمیان تا مهرماه زیباسازی می‌شوند.

نظری ادامه داد: تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل در استان گلستان به ۳۱ هزار نفر می‌رسد که بیشترین آن در متوسطه دوم دختران است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان بیان کرد : نتایج کنکور اعلام شده و تاکنون شرایط استان خوب بوده است و توانستیم رتبه‌های تک رقمی، دو رقمی، زیر ۱۰۰ و زیر هزار بسیاری کسب کنیم که بعد از ارزیابی‌ها در آبان ماه رتبه کلی استان اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: همه ساله جذب ۸۰۰ نفر در آزمون استخدامی سهمیه گلستان بود که امسال به هزار و ۲۸۰ نفر رسیده که نتایج آزمون آموزگاری و دبیری به زودی اعلام خواهد شد.
کمبود پنج هزار معلم در مدارس استان
نظری از کمبود پنج معلم در مهرماه امسال در استان خبر داد و گفت که این رقم با بکارگیری ورودی‌های فرهنگیان، استفاده از نیروهای خرید خدمات و بازنشسته و نیروهای تازه استخدام مرتفع می‌شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=12295

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420