معاون امور رسانه اي و تبليغات وزير ارشاد گفت:

افتتاح باشگاه دانش آموزی خبرنگاران پلیس

معاون امور رسانه ای و تبلیغات وزیر ارشاد گفت:افتتاح باشگاه دانش آموزی خبرنگاران پلیس که امروز شاهد رونمایی از آن بودیم قدمی در راستای عمیق کردن ارتباط میان مردم خصوصا دانش آموزان با پلیس است و امیدواریم آثار بلند مدت آن را در دهه های بعد مشاهده کنیم.

فرشاد مهدی پور در حاشیه  مراسم افتتاحیه “باشگاه دانش آموزی خبرنگاران پلیس” اظهار داشت::هر موضوعی که در کودکی و نوجوانی ودر دوران مدرسه در اذهان افراد حک شود بقا وپایداری درونی پیدا می کند.

معاون امور رسانه ای وتبلیغات وزیر ارشاد  اظهار داشت: با ایجاد سامانه ای برای همیاران رسانه ای پلیس که آموزش های لازم را در کودکی و نوجوانی می بینند و با کارکرد پلیس آشنا می شوند، قطعا این افراد با آموزش هایی که می بینند وبه دیگران نیز آموزش می دهند نقش به سزایی در ارتباط میان پلیس و مردم خواهند داشت.

وی افزود:افتتاح باشگاه دانش آموزی خبرنگاران پلیس که امروز شاهد رونمایی از آن بودیم قدمی در راستای عمیق کردن ارتباط میان مردم خصوصا دانش آموزان با پلیس است و امیدواریم آثار بلند مدت آن را در دهه های بعد مشاهده کنیم.

معاون امور رسانه ای وتبلیغات وزیر ارشاد  با بیان اینکه نوجوانان وجوانان به موضوعات پلیسی علاقه مند هستند و برای آنها جذابیت دارد اضافه کرد:قصه های پلیسی جزو واگویه های کودکی بیشتر افراد جامعه محسوب می شود و این علاقه مندی در آنها نهادینه شده است.

مهدی پور بابیان اینکه باید تلاش کنیم که علاقه مندی که در کودکان ونوجوانان وجود دارد را با تشویق ، تحریک کنیم خاطر نشان کرد:قطعا ایجاد عناصری که بتواند این جذابیت ها را برای آنها ادامه دار کند، ما را در رسیدن به هدف مشخص شده موفق خواهد کرد.

وی در پایان بابیان اینکه امروزه بسیاری به دنبال تضعیف سرمایه پلیس هستند افزود: باید با برنامه ریزی ها واقدامات اینچنینی کمک به افرایش سرمایه اجتماعی پلیس کنیم.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13861

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427