مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان:

طمینان بخشی نظام کنترل کیفی کود شیمیایی یارانه ای و استفاده ازبرند شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را استمرار بخشیده است

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان گفت: وظیفه ما حاکمیتی است و باید ابزار کافی در اختیار باشد با اعلام  تامین شده کودشیمیایی توسط این شرکت از استاندارد های لازم برخور دار است تا کشاورز با اطمینان اقدام به خرید نمایند.
ضیایی در اجرای دستورالعمل کنترل کیفیت کودهای شیمیایی  اظهارکرد: در راستای حمایت ازکشاورزان و بهره برداران، در هشت ماهه سال جاری، ۱۰۲ مورد با بیش از۱۸هزارو ۱۰۷ تن کودهای ارسالی از مبادی ، پتروشیمی ها و کارخانجات تولید داخل کشور، با نمونه  گیری ازکودهای موجود در انبارسازمانی این شرکت تهیه و پس از تکمیل فرمهای مربوطه جهت آنالیز به مرکز تحقیقات کاربردی نهاده های کشاورزی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور ارسال شده است.
وی افزود: نمونه گیری از محموله های کودهای وارده ،براساس قوانین و مقررات مرتبط و دستورالعمل های صادره ازسوی موسسه تحقیقات آب و خاک کشور انجام می گردد که باعث تایید کیفیت کود و افزایش اعتبار عمومی کشاورزان به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی شده است واطمینان بخشی، برند این شرکت را استمرار بخشیده است.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان تاکید کرد: به همه کشاورزان دریافت و مصرف‌کننده کودهای یارانه ای اطمینان می‌دهیم کود های شیمیایی یارانه ای در شبکه رسمی کارگزاری های این شرکت، تایید شده و مناسب است.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13336

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427