در جلسه تقدیر از پاسخگویان برتر سامانه 2021

از پاسخگویان برتر سامانه ۲۰۲۱ مخابرات منطقه گلستان تقدیر شد

طی جلسه ای از پاسخگویان برتر سامانه ارتباط مردمی ۲۰۲۱ مخابرات منطقه گلستان تقدیر بعمل آمد .
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان دکتر غلامعلی شهمرادی در جلسه تقدیر از پاسخگویان برتر سامانه ۲۰۲۱ هدف از راه اندازی این سامانه را سرعت بخشیدن به رفع مشکل مخابراتی مردم دانست و افزود : با توجه به اینکه سرقت های مکرر و روزانه ، ارائه خدمات به مردم را دچار مشکل کرده ، علی رغم هزینه های هنگفت از تمام ظرفیت های موجود جهت ترمیم وایمن سازی شبکه استفاده می نماییم و رفع مشکلات مخابراتی مردم و تامین ارتباطات پایدار برای آنها را اولویت قرار داده ایم .
وی گفت :سرقت های مکرر باعث قطعی شده ودرنتیجه باعث کاهش واز دست دادن درآمد می شود اما مخابرات منطقه گلستان از همه ظرفیت ها جهت تعدیل شرایط سخت استفاده می کند تا خدمات مطلوب تری به مشترکین خود ارائه نماید .
دکترغلامعلی شهمرادی ادامه داد: سامانه ۲۰۲۱ یک سامانه کشوری است اما شیوه بهره برداری از آن در مخابرات گلستان نوآورانه وابتکاری است زیرا در جمع پاسخگویان این سامانه مدیران ، معاونین و روسا نیز قراردارند .
وی ضمن تشکر از پاسخگویی مناسب همکاران در این سامانه رفع مشکلات مردم را فرصت مغتنم برای خدمت گذاری دانست و افزود : جلب رضایت مردم و گره گشایی از کار آنان وظیفه ما در مخابرات بوده و نباید در این راه که آورده معنوی نیز داشته ، کوتاهی نمائیم.
مدیر مخابرات منطقه گلستان تصریح کرد: این سامانه جایگزین سامانه های دیگر نیست بلکه موازی با سامانه های ارائه خدمات غیر حضوری همچون ۲۰۲۰ ، ۲۰۱۱۷ و ۲۰۰۰
ما این امکان را فراهم کردیم که اگر رفع مشکل برای مشترک با تاخیر مواجه شده از طریق تماس با ۲۰۲۱ پیگیری نماید .
در پایان این جلسه سه پاسخگوی برترمعرفی و از سوی مدیر مخابرات منطقه گلستان مورد تقدیر قرار گرفتند .

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11547

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420