دبیرجشنواره ملی ایران جوان بمان گفت:

ارسال ۱۵۶۰ اثر به جشنواره ملی «ایران، جوان بمان» به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دبیر جشنواره ملی «ایران، جوان بمان» گفت: ۱۵۶۰ اثر در بخش عمومی و دانش آموزی به جشنواره «ایران، جوان بمان» که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شده است، ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ موسی الرضا شبیهی اظهار کرد: فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی «ایران، جوان بمان» از ۲۰ آذر ۱۴۰۱ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ اعلام شده بود که طی این مدت تعداد ۱۵۶۰ اثر ارسال که توسط هئیت داوران بررسی و نفرات برتر انتخاب شدند.

وی گفت: به نفرات برتر در بخش های نقاشی، کلیپ، عکس، خانواده الگو، برداشت آزاد، انیمیشن، موشن گرافیک، ایده ها و نظرات کاربردی، پوستر و طراحی گرافیک و کاریکاتور، داستان کوتاه و فیلمنامه و نمایشنامه و شعر، ادبیات، جملات کوتاه و تاثیر گزار جوایز سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومانی ، نه عدد دوچرخه و به اثر فاخر یک سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

شبیهی در ادامه با اشاره به اینکه اولین جشنواره ایران جوان بمان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: نیروی کار جوان و مولد از ضرورت‌های توسعه در هر کشوری است، حتی در کشورهای توسعه یافته هم اگر نیروی جوان وجود نداشته باشد، پیشرفت متوقف خواهد شد.

دبیر جشنواره ایران جوان بمان با اشاره به برگزاری این جشنواره در استان با موضوعات جوانی جمعیت، گفت: از بین ۲۸ اثر برگزیده، ۱۸ اثر در بخش عمومی و تعداد هشت اثر در بخش دانش آموزی انتخاب شدند.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11374

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420