رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان:

ارزش طرح‌های عمرانی و اقتصادی قابل بهره‌برداری در دور دوم سفر رییس جمهور به گلستان ۲۵۰ هزار میلیارد ریال است

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان گفت: ارزش طرح‌های عمرانی و اقتصادی قابل بهره‌برداری در دور دوم سفر رییس جمهور به گلستان ۲۵۰ هزار میلیارد ریال است که راه‌اندازی آن‌ها برای ۲۰ هزار نفر شغل ایجاد می‌کند.

علیرضا نورانی اظهار کرد: در این سفر ۴۴ طرح عمرانی و ۱۸ هزار طرح اقتصادی (کوچک‌ و بزرگ‌) افتتاح می‌شود که حوزه‌های آب و فاضلاب ۳۰ هزار میلیارد ریال، انرژی ۲۲ هزار میلیارد ریال، ارتباطات ۱۰ هزار میلیارد ریال، حوزه راه ۴۸ هزار میلیارد ریال، کشاورزی ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و مسکن با ۲۸ هزار میلیارد ریال بیشترین سهم را در بخش طرح‌های عمرانی قابل‌افتتاح به خود اختصاص دادند.

وی بیان کرد: افتتاح پروژه‌های سفر رییس جمهور در راستای رفع محرومیت‌های ساختاری و مزمن و رشد تولید گلستان از لحاظ توسعه زیرساخت‌های مرتبط و گسترش عدالت‌ و توسعه و پیشرفت مناطق و استان‌های کم‌برخوردار اثرگذار است.

نورانی به افتتاح طرح‌های اقتصادی با ارزش ۸۷ هزار میلیارد ریال در دومین سفر رییس‌جمهور به گلستان اشاره کرد و گفت: این طرح‌ها مربوط به بخش‌های مختلف امنیت غذایی، دارویی و معرفی صنایع تبدیلی، گامی مهم در راستای تحقق شعار سال است.

وی اشتغالزایی برای ۲۰ هزار نفر را فرصتی مغتنم در بهبود وضعیت اقتصادی خانوارهای گلستانی دانست و اظهار امیدواری کرد: تلاش‌های تیم فنی و کارشناسی استان که در یک سال گذشته با هدایت استاندار انجام شده به ثمر بنشیند و سفر دوم رییس جمهور رهاوردی مناسب و در خورشان برای مردم به همراه داشته باشد.

 

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=13386

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427