Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

آموزش ایمنی به ۶ هزار شهروند گرگانی

رئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از آموزش ایمنی به ۶ هزار شهروند گرگانی در راستای طرح شهر ایمن خبر داد.

به گزارش فرگل نیوز؛ موسی الرضا صفری اظهار کرد: در راستای اجرای طرح شهر ایمن در آذر ماه ۱۴۰۱ تعداد شش هزار نفر از شهروندان در سنین مختلف آموزش ایمنی و نحوه شناخت و کار با خاموش کننده ها را فراگرفتند.
صفری افزود: کارشناسان سازمان با حضور در ۵۵ مدرسه سطح شهر حدود پنج هزار و ۶۰۰ نفر از دانش آموزان آموزش ایمنی و شناخت و نحوه کار با خاموش کننده ها و بمناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله آموزش های مربوط به پناه گیری در زمان زلزله و خروج سالم و نحوه امدادرسانی به مصدومان حادثه را آموزش دادند.
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی واحد آموزش سازمان کارشناسان واحد آموزش با حضور در ۴ اداره به حدود ۱۶۰ نفر موارد ایمنی در محل کار و شناخت و نحوه کار با خاموش کننده ها را آموزش دادند و همچین در اجرای طرح شهر ایمنی در آموزش بیمارستانها پرسنل بیمارستان پنج آذر و بیمارستان فلسفی و در آموزش نمازگزاران مساجد مسجد امام خمینی در بهشت هفدهم نیز آموزش های ایمنی لازم را فراگرفتند.
صفری در ادامه گفت: در آذر ماه یک آموزش تخصصی نحوه آبرسانی جهت بالابردن توانایی نیروهای عملیاتی در آبرسانی در عملیاتها بخصوص ساختمانهای بلند مرتبه برگزار شد.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11185

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420