Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

آماده ایجاد قرارگاه دیپلماسی کیفیت صادرات در گلستان هستیم

مدیرکل استاندارد گلستان گفت: آمادگی داریم قرارگاه دیپلماسی کیفیت صادرات محصولات کشاورزی مطابق با استاندارهای کشورهای مبدا صادرات را در گلستان راه اندازی کنیم.

فرگل زندی به گزارش خبرگزاری مهر: ، سید مهدی حسینی عصر یکشنبه در نشست اعضای کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی گرگان اظهار کرد: زبان امروز دنیا زبان استانداردها است و اگر محصولی را بخواهیم صادر کنیم باید مطابق قاعده و قانون و در چارچوب استاندارد باشد.

مدیرکل استاندارد گلستان گفت: آمادگی داریم قرارگاه دیپلماسی کیفیت صادرات محصولات کشاورزی در گلستان راه اندازی و زیرساخت‌های آزمایشگاه کیفی مطابق با استانداردهای مورد نظر کشورهایی که مبدا صادرات هستند را در استان احداث کنیم.

حسینی افزود: پژوهشکده استاندارد در استان گلستان فعال شده و آمادگی این را داریم در حوزه‌های مربوط به کیفیت محصولات کشاورزی برای افزایش صادرات از آن بهره برداری کنیم.

وی گفت: ما قادر هستیم مطابق با استانداردهای کشورهایی که هدف صادرات بوده و یا مطابق با استانداردهای بین المللی آزمایشگاه تعیین سموم و آلاینده‌ها را در استان ایجاد کنیم.

مدیرکل استاندارد گلستان ادامه داد: محصول کارخانه‌های خوراک دام و طیور در کشور مشمول استاندارد اجباری کیفیت محصول شده‌اند و تقریباً ۲۰ درصد از این کارخانه‌ها در این استان مستقر و مشغول تولید محصول هستند که کمک می‌کند حداقل کیفیت‌ها در خوراک دام رعایت شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=11142

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420