رئیس کل دادگستری گلستان

آغاز نهضت مقابله با بی حجابی در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گفت: سخنان دیروز رهبر معظم انقلاب ، حجت را بر ما تمام کرد و از این پس هیچ عذری برای اهمال در برخورد با بی حجابی پذیرفته نیست.

آسیابی تاکید کرد: بی حجابی در اماکن عمومی جرم مشهود است و تکلیف پلیس در مواجهه با آن کاملا مشخص است.

وی ادامه داد: ما در حوزه عفاف و حجاب با کمبود قانون و مصوبه مواجه نیستیم و باید بر عملیاتی کردن این مصوبات متمرکز شویم.

وی تاکید کرد: امروزه برخورد با بی حجابی مطالبه جدی از سوی متدینین و خانواده معظم شهداست.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: برخورد با بی حجابی فقط وظیفه انتظامی و سپاه و دادگستری نیست و همه دستگاه ها باید پای کار بیایند و به وظایف خود عمل کنند.

آسیابی افزود: متولیان فرهنگی هم وظایفی دارند و طبق مصوبات شورای انقلاب فرهنگی باید عمل شود که در آن برای ۲۶ دستگاه بیش از ۳۰۰ وظیفه تعریف شده است که باید آنها را اجرایی کنند.

وی تاکید کرد: برهنگی بردگی جنسی است نه آزادی زنان.

سردار فاضل دادگر فرمانده انتظامی گلستان هم در این جلسه گفت: از دی ماه پارسال دستورالعمل برخورد با بی حجابی ابلاغ شد اما دستگاه ها، خوب عمل نکردند که در نتیجه آن امروز به برهنگی رسیدیم.

وی ادامه داد: طرح مقابله با بی حجابی را پارسال در النگدره آغاز کردیم و از امروز هم بر اساس دستورالعملی که به ما ابلاغ شده کار شناسایی افراد بی حجاب را در استان در قالب طرح ناظر یک آغاز کرده ایم.

فرمانده انتظامی گفت: پس از شناسایی در مرحله بعد افراد پیامک دریافت می کنند و سپس به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

سردار ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوای گلستان هم در این‌جلسه گفت: محکم در زمینه مبارزه با بی حجابی وارد صحنه شده ایم و هر دستگاهی کمک بخواهد در کنارشان محکم ایستاده ایم.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=9878

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427