Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/fargolne/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

آسیب‌شناسی تاریخ برای توسعه کشور ضروری است

استاندار گلستان گفت: اگر از تاریخ آسیب شناسی نکنیم باید هزینه های گزافی بپردازیم و این امر تنها در مسائل سیاسی نیست و در توسعه کشور هم ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی فرگل نیوز، هادی حق شناس پیش از ظهر سه شنبه در آیین رونمایی از کتب دفاع مقدس در گرگان اظهارکرد: اگر تاریخ را به خوبی مطالعه می کردیم بسیاری از حوادث تکرار نمی شد.

استاندار گلستان افزود: بسیاری از حوادث در تاریخ تکرار می شود و اگر ما برای تاریخ وقت می گذاشتیم به دستاوردهای بیشتری دست می یافتیم.

وی اضافه کرد: شرط داشتن هویت این است که تاریخ داشته باشیم و اگر تاریخ را ندانیم باید هزینه های گزافی را پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: در گلستان هم چره‌های بزرگی در طول تاریخ زحمت کشیدند که باید به مجاهدت‌های آنها بپردازیم.

استاندار گلستان ادامه داد: اگر از تاریخ آسیب شناسی نکنیم باید هزینه های گزافی بپردازیم و این امر تنها در مسائل سیاسی نیست و در تمام پروژه ها و سازه ها هم است.

حق شناس عنوان کرد: از وزارت اطلاعات بابت این حرکت در نشر کتب اسلامی تشکر می کنم زیرا وضعیت حال ما در گذشته است و وضعیت حال ما می تواند در آینده هم باشد.

وی اضافه کرد: ۱۶ قوم در گلستان در مسالمت آمیزترین حالت زندگی می کنند و زندگی آرامی دارند که باید آنها را در کنار سایر مواهب طبیعی و اقلیم های گلستان شناخت.

حق شناس بیان کرد: رونمایی پنج جلد کتاب تلنگری خواهد بود که هم به مبارزات انقلاب توجه کرده و هم به سایر برهه های حساس تاریخی دیگر بپردازیم.

وی در پایان با توجه به توان تولیدی گلستان تصریح کرد: اگر گلستان در سه ماه گذشته به تولید مرغ نمی پرداخت، تهران دچار بحران می شد و یک سوم مرغ آن از گلستان تامین می شود.

لینک کوتاه خبر:

http://fargolnews.ir/?p=738

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

تصویر روز:

صفحه اصلی
اقتصادی
پایگاه خبری فرگل نیوز

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/fargolne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427